[dt_gap height="30"]
[dt_gap height="30"]
     Jesteśmy dwójką ludzi, których życie nieco się zmieniło, kiedy kilka lat temu w naszym domu pojawiła się mała Shira-owczarek australijski. Psy w naszych domach rodzinnych towarzyszyły nam przez całe życie. Dlatego tym bardziej chęć posiadania własnego psa była dla nas rzeczą oczywistą i ogromnym pragnieniem jakie wkrótce zamierzaliśmy spełnić. Daliśmy sobie kilka lat na ostateczne i przede wszystkim dobre przygotowanie się na tę sytuację. Moment, w którym będziemy mogli dać naszemu małemu towarzyszowi całych siebie, swój czas oraz zadbać o jego prawidłowy rozwój. Jeszcze nie było jej z nami, a już obmyślaliśmy plany i snuliśmy przypuszczenia jak zmieni nasze życie i ile w nie wniesie. Na tę sytuację byliśmy bardzo dobrze przygotowani. Jednak doskonale wiemy, że na nic nie można się tak w 100% przygotować. Nasze początkowe plany, z czasem się zmieniły. Począwszy od płci po umaszczenie przyszłego domownika. Jednak niezmiennych było kilka rzeczy. Rasa, zdrowie oraz charakter. Od kilku lat przyglądaliśmy się rasie jaką jest owczarek australijski. Pooza niewątpliwie atrakcyjnym wyglądem, owczarek australijski urzekł nas swoją aktywnością, zwinnością, inteligencją, łatwością z jaką się uczy, lojalnością i oddaniem wobec swojego właściciela oraz swoją wszechstronnością. I tak w naszym domu po  kilku latach pojawiła się Shira.
[dt_gap height="30"]
     Nauczeni doświadczeniem, że pierwotne plany i złożenia nie zawsze muszą się spełnić i nie należy się ich kurczowo trzymać, staramy się być tu i teraz, niczego nie oczekując, czerpiąc z tego co przynosi nowy dzień. Chcemy poczuć to flow, ciesząc się i chłonąć każdą chwilę jaka jet nam dana, dając z siebie wszystko i angażując się w 100% w to co robimy. Daje nam to ogromne poczucie spełnienia i szczęścia.
[dt_gap height="30"]
owczarek australijski hodowla
[dt_gap height="30"]
owczarek australijski hodowla
[dt_gap height="40"][dt_fancy_separator][dt_gap height="30"]
Prad Ekanta Flow Elvikam
[dt_gap height="20"]
owczarek australijski hodowla
[dt_gap height="20"]
Prad Ekanta Flow Elvikam
[dt_gap height="40"]
[dt_gap height="70"]
     W 2019 roku pojawił się u nas samiec red tricolor – Prado ( PRAD EANTA FLOW Elvikam ) Od momentu, w którym po raz pierwszy zobaczyliśmy tego Malucha na żywo odwiedzając zaprzyjaźnioną hodowlę, od razu coś nas do niego ciągnęło. Wesoły, bardzo kontaktowy, posiadający wrodzony aport ( na co osobiście wtedy zwracałam dużą uwagę ). Mimo, iż szukaliśmy suni, życie pokazało nam, że nie da się czasami wszystkiego w 100% zaplanować i przewidzieć. Los postawił na naszej drodze Prado, a my podjęliśmy wyzwanie i poszliśmy za głosem serca. Była to słuszna decyzja. Obecnie Prado zaskakuje nas swoją otwartością, optymizmem, “uśmiechniętym” pyszczkiem, zabawnością. Jest wspaniałym towarzyszem i wszystkim czego oczekujemy w rasie jaką jest owczarek australijski.
[dt_gap height="70"]
___
[dt_gap height="70"]
 Obecnie Ekanta Flow to mała, domowa hodowla owczarków australijskich. Nasze psy mieszkają z nami. Wszystkie nasze szczenięta od narodzin po moment wyjazdu do swoich nowych domów, przebywają z nami w domu. Jako hodowcy zwracamy uwagę na prawidłową socjalizację szczeniąt, eliminację takich cech jak agresja czy lękliwość. Dbamy o prawidłowy dobór odpowiedniego szczeniaka do odpowiedniej rodziny. Nasze psy mają potwierdzone badania genetyczne w kierunku najczęściej występujących w rasie chorób. Owczarek australijski to rasa, z którą nie można się nudzić. Są bardzo wesołymi, aktywnymi oraz inteligentnymi psiakami. Uwielbiają wszelkie psie aktywności, doskonale radzą sobie w psich sportach, odnosząc duże sukcesy. Dobrze prowadzony aussie będzie wiernym towarzyszem nie tyko swojego przewodnika, ale i całej rodziny. W rasie cenimy jej naturalny popęd, odwagę, lojalność i chęć do pracy. Dlatego tak ważny jest dla nas charakter psa. Ekanta flow jest aktywnym psem, pełnym radości życia, cieszącym się każdą chwilą jaką spędza ze swoim przewodnikiem. Należy pamiętać, że w dużej mierze wiele zależy od Was, przyszłych opiekunów małego owczarka australijskiego. Mały aussie chłonie wszystkie zachowania jak gąbka. Czy wyciągniecie z niego to, co najlepsze? Poświęcicie masę swojego czasu na jego prawidłowy rozwój emocjonalny, socjalny, ruchowy, tak by mógł stać się fantastycznym, szczęśliwym i wiernym członkiem Waszej rodziny? Jeśli tak to wspaniale! Pomożemy Wam przygotować się na nadejście nowego psiego członka rodziny i pomożemy w szkoleniu z zakresu podstawowego posłuszeństwa.
[dt_gap height="110"]
owczarek australijski hodowla
[dt_gap height="50"][dt_fancy_separator][dt_gap height="50"]
[dt_gap height="50"][dt_photos_jgrid padding="2" target_height="250" number="200" category="galeria"][dt_gap height="90"]